Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Služby

Úvod Služby

 

 

Prezutie pneumatík

Kompletné prezutie plechových a hliníkových diskov osobných, ľahkých úžitkových a SUV vozidiel od 12" - 24" na poloautomatickom stroji, aj nízkoprofilové pneumatiky.

Prezutie nákladných, stavebných a agro vozidiel.Vyváženie pneumatík

 

 

Kompletné vyváženie plechových a hliníkových diskov veľkosti 10"-24" osobných, ľahkých úžitkových a SUV vozidiel

 

 

Defekty a priepichy

Vykonávame opravy defektov a prierazov bezdušových pneumatík a duší záplatami vulkanizáciou za studena.

 

Praskliny čelných skiel

Ospravedlňujeme sa. Dočasne tieto služby nevykonávame

Dezinfekcia ozónom


 

  Ozón je plyn, ktorého molekuly sú niekoľko krát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení.Veľmi rýchlo, až 100 krát účinnejšie ako chlór ničí odolné druhy a formy vírusov, baktérií, mikroorganizmov, spórov plesní. Ďalším efektom je odstránenie zápachov – zatuchnutie, zápach z mlieka , cigariet a podobne. Ozón je prostriedok, ktorý sa používa v zdravotníctve i na sterilizáciu pitnej vody. Ozón zabíja 99,9% baktérií a vírusov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy, problémy alergikov.

 

Dezinfekcia ozónom v byte

 

Ozónový generátor umiestnime do dezinfikovaného priestoru. Z priestoru je potrebné odstrániť všetky zvieratá i rastliny. Podľa veľkosti dezinfikovaného priestoru (v m3) nastavíme potrebný čas na časovači prístroja max. do 120 minút pôsobenia.

 

Počas dezinfekcie je miestnosť uzatvorená, v prípade potreby vstupuje do miestnosti iba obsluha generátora ozónu. Po ukončení časovača cca. 20 minút počkáme a miestnosť vyvetráme. Dezinfekcia je ukončená.

 

Pri dezinfekcii ozónom v byte je cena stanovená za m3 – pri 1m3 je cena 0,55€, minimálna cena objednávky je 15 €. Doprava mimo Mi je účtovaná zvlášť.

 

Dezinfekcia ozónom v interiéri vozidla

 

Ozónový generátor nastavíme podľa veľkosti vozidla, prípadne zápachu na 20 min – 45 min. Generátor pôsobí pri zatvorenom vozidle. Podmienkou je nastavený vnútorný okruh na vozidle a zapnutý motor vozidla. Po cca. 20-45 minútach generátor vypneme a vozidlo necháme vyvetrať. Táto dezinfekcia je určená hlavne pre klimatizácie vozidla, v ktorých je vysoká vlhkosť a priaznivá teplota na tvorbu nebezpečných baktérií a plesní. To je dôvodom nepríjemného zápachu ale môže ohrozovať aj zdravie posádky, malých detí, alergikov, astmatikov, najmä ak je imunitný systém oslabený. Rovnako účinná je dezinfekcia ozónom aj v aute fajčiarov, v ktorých zanecháva fajčenie nepríjemný zápach.

 

Cena za dezinfekciu je 15,80€ bez DPH. Doprava ku zákazníkovi mimo Mi je zaúčtovaná zvlášť (0,50€/km bez DPH)

 

Oblasť použitia

 • Klimatizačná sústava vozidla
 • Vetracie sústavy budov
 • Čalúnenie
 • Obytné budovy
 • Priemyselné budovy
 • Fóliové haly (dezinfekcia vzduchu a pôdy a pod.)

Doba čistenia

 • 1.5 min./m²
 • Osobné vozidlá, malé miestnosti (cca. 10m²) 15-20min.
 • Minibusy a miestnosti (cca. 20m²) 30min.
 • Väčšie karavány, autobusy, izby (cca. 30m²) 45min.
 • Miestnosti, izby (cca. 40m²) 60min.
 • Miestnosti (cca. 50m²) 90min.

 

 

 

 

 

Copyright 2016 - 2022 © mobilpneu.sk